این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

تاکید بر تهیه پوستر مقالات در ابعاد 60 سانتی متر عرض و 90 سانتی متر طول (ارتفاع)

با سلام، به اطلاع آندسته از شرکت کنندگان محترم که مقالات آنها بصورت پوستر پذیرفته شده است، می رساند که پوستر مقالات خود را حتماً بر اساس دستورالعمل تهیه پوستر که در سایت همایش آمده است، در ابعاد 60 سانتی متر عرض و 90 سانتی متر طول (ارتفاع) تهیه و چاپ نمایند. برای اینکه مکان هایی که برای نصب پوسترها طراحی شده است دارای ابعاد 60 در 90 سانتی متر می باشد.

ادامه مطلب1395/10/30

انتخاب کتاب سال بلورشناسی و کانی شناسی

با سلام، بدینوسیله به اطلاع اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرامی می رساند اگر از بهمن ماه 1394 تا بحال کتاب های تالیف و ترجمه ای در زمینه بلورشناسی و کانی شناسی داشته اند تا تاریخ 1395/11/05 به آدرس دبیرخانه همایش که در وب سایت وجود دارد، ارسال کرده، تا در انتخاب کتاب سال بلورشناسی و کانی شناسی شرکت نمایید.

ادامه مطلب1395/10/27

ثبت نام جهت سرویس اتوبوس از تهران (ترمینال جنوب) به شاهرود

با سلام، بدینوسیله به اطلاع آندسته از شرکت کنندگان همایش که قصد عزیمت به شاهرود از تهران را دارند، می رساند که دبیرخانه همایش در نظر دارد برای حدود ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 1395/11/05 اتوبوسی را از ترمینال جنوب برای رفاه شرکت کنندگان هماهنگ نماید. علاقمندان می توانند آمادگی خود را تا تاریخ 1 بهمن از طریق آدرس ایمیل همایش (scm24@shahroodut.ac.ir) اعلام نمایند. لازم به ذکر است که در صورت رسیدن تعداد به حد نصاب این مهم مقدور می باشد.

ادامه مطلب1395/10/27

راهنمای تهیه ارائه های شفاهی (سخنرانی) و پوستر

با سلام، به اطلاع می رساند آندسته از شرکت کنندگان محترم که مقاله آنها برای ارائه شفاهی (سخنرانی) و یا پوستر پذیرفته شده است، بایستی فرمت ارائه مقاله خود را بر اساس دستورالعملی که در گزینه راهنمای نگارش مقالات موجود است، تهیه نمایند، و مطابق زمانبندی نسبت به ارائه شفاهی و یا پوستر خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که حضور نویسنده مسئول و یا نویسنده همکار برای ارائه مقاله الزامی است. برنامه زمانی ارائه مقالات بزودی از طریق سایت همایش اعلام می گردد.

ادامه مطلب1395/10/19

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر